2013 'den Günümüze

Hikayemiz

30 Senelik tekstil tecrübemizi genç jenerasyon ile birleştirdik. Üstelik bunu yaparken Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik. Yalnızca öğrencilere hizmet veren giyim firması kurduk. Öğrenci zümresine en iyi sweatshirtleri en güzel anılarınız ile buluştururken doğru eğitimi maddi ve manevi kaynaklarımızla destekledik.

Çünkü biliyoruz ki siz geleceksiniz!

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

‘Dünden farkımız yoksa bu gün zarardayız’ mottomuza bağlı olarak, daha iyi hizmet ve ürün için güncel gelişmeleri takip ediyor, müşterileri dostlarımızın fikirlerini alarak kendimizi yeniliyoruz.

Öğrenci dostlarımızın gündelik yükünü çok iyi biliyoruz, bu yüzden satın aldıkları ürün haricinde hiç bir hizmetten ödeme talep etmiyoruz. 

Sizinle çalıştığımızın farkındayız. Zamanınızın, güveninizin ve gelecek planlarınızın değerini biliyor, çalışma sistemimizde bu konulara etkileşim kuran teslim süresi, ücretsiz hizmetlerimiz ve kalite standartlarımız konusunda azami özeni gösteriyoruz.

Biz hep yanınızdayız. Artık okulunuzdan mezun olsanız da, iş hayatınıza başlasanız da ilk sohbetimiz her zaman devam ediyor. Müşterilerimize kurumsal gözler ile tepeden değil, yanında durarak aynı yöne bakmayı tercih ediyoruz.

Birlikte hazırladığımız ürünleriniz gelecek için bir hatıra taşır 🥳

Bizim için ise en güzel hatıra sizsiniz ❤️

Ücretsiz teslimat
Ücretsiz teslimat

Toplu Siparişlerinizde!

ÜCRETSİZ TASARIM
ÜCRETSİZ TASARIM

Hemen Tasarım İsteyin

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Güvenli Sitedesiniz

100.000 DEN FAZLA
100.000 DEN FAZLA

Memnun Müşteri

Bizi Instagramda Takip Edin!